POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Account
am: መለያ
