POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Failed
ast: Falló
