POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Format string
az: Format sətri
