POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Error
bs: Greška

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Content field
bs: Polje sadržaja

en: Account
bs: Korisnički račun
