POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Date
eo: Dato

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Published
eo: Publikigita

en: Account
eo: Konto
