POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Date
gl: Data

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Published
gl: Publicado

en: Content field
gl: Campo de contido

en: Security
gl: Seguranza

en: Pending
gl: Pendente

en: Failed
gl: Fallo

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Activate
gl: Activar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Account
gl: Conta

en: Title field
gl: Campo de título

en: Format string
gl: Cadea de formato
