POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
