POSSE Post (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Date
bg: Дата

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Published
bg: Публикувано

en: Pending
bg: В изчакване

en: Account
bg: Акаунт
