POSSE Post (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Date
ca: Data

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Published
ca: Publicat

en: Content field
ca: Camp de contingut

en: Getting started
ca: Començant

en: Security
ca: Seguretat

en: Pending
ca: Pendent

en: Failed
ca: Fallat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Base URL
ca: URL base

en: Activate
ca: Activat

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Account
ca: Compte

en: Title field
ca: Camp títol

en: Format string
ca: Cadena de format

en: Attempts
ca: Intents
