POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Time
da: Tid

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: Email
da: E-mail

en: User ID
da: Bruger ID

en: Error
da: Fejl

en: Contact
da: Kontakt

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Client ID
da: Klient ID

en: Published
da: Udgivet

en: Content field
da: Indholdsfelt

en: Security
da: Sikkerhed

en: Pending
da: Afventer

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Activate
da: Aktivér

en: Deactivate
da: Deaktivér

en: Machine name
da: Internt navn

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: Account
da: Konto

en: Title field
da: Titelfelt

en: Published at
da: Udgivet den

en: Format string
da: Formatstreng

en: Image field
da: Billedfelt

en: Page ID
da: Side ID
