POSSE Post (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Date
eu: Data

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Content field
eu: Eduki eremua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Deactivate
eu: Des-aktibatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Account
eu: Kontua

en: Title field
eu: Izenburu eremua
