POSSE Post (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Date
he: תאריך

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Published
he: מפורסם

en: Content field
he: שדה תוכן

en: Security
he: אבטחה

en: Pending
he: ממתינות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Failed
he: נכשל

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Activate
he: הפעל

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: Account
he: חשבון

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Format string
he: מחרוזת התבנית

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות
