POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Date
hu: Dátum

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Error
hu: Hiba

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Published
hu: Közzétéve

en: Content field
hu: Tartalom mező

en: Getting started
hu: Indulás

en: Security
hu: Biztonság

en: Pending
hu: Függőben

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Skip
hu: Kihagy

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Deactivate
hu: Tiltás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Account
hu: Saját adatok

en: Title field
hu: Cím mező

en: Format string
hu: Formátum karaktersorozat

en: Image field
hu: Képmező

en: Page ID
hu: Oldalazonosító

en: Attempts
hu: Próbálkozások

en: Privacy Policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Social
hu: Közösségi

en: Hashtags
hu: Kettőskeresztes címkék

en: Authorize
hu: Felhatalmazás
