POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
