POSSE Post (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
