POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Published
kk: Жарияланған

en: Account
kk: Есеп
