POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Account
ku: هەژمار

en: Format string
ku: ڕیزبەندی فۆرمات
