POSSE Post (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Date
mn: Огноо

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
