POSSE Post (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Time
mr: वेळ

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Contact
mr: संपर्क

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Account
mr: खाते
