POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
