POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Date
pl: Data

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Skip
pl: Pomiń

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Account
pl: Konto

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Platform
pl: Platforma

en: Format string
pl: Wyrażenie formatujące

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Attempts
pl: Próby

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Authorization failed
pl: Błąd autoryzacji
