POSSE Post (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Published
sk: Zverejnené

en: Content field
sk: Pole obsahu

en: Getting started
sk: Pokyny pre začiatočníkov

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Accounts
sk: Účty

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Retry
sk: Znova

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Account
sk: Účet

en: Format string
sk: Formátovací reťazec
