POSSE Post (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Unpublished
sr: Необјабљено
