POSSE Post (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: நோக்குக

en: Error
ta: வழு

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
