Post API (2.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Expires
ca: Expira

en: Data
ca: Dades

en: Item ID
ca: ID d'element
