Post API (2.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Data
eu: Datu

en: Queue
eu: Ilara
