Post API (2.0.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Expires
nl: Vervalt

en: Data
nl: Gegevens

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Item ID
nl: Item-ID
