Post API (2.0.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Data
pt: Dados

en: Item ID
pt: ID do item
