Post API (2.0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Expires
da: Udløber

en: Queue
da: Kø

en: Item ID
da: Element-ID
