Post API (2.0.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Data
et: Andmed

en: Item ID
et: Elemendi ID
