Post API (2.0.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Queue
fi: Jono

en: Item ID
fi: Artikkelin ID
