Post API (2.0.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Data
ar: المعطيات

en: Item ID
ar: معرف العنصر
