Post API (2.0.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Expires
el: Λήγει

en: Data
el: Δεδομένα

en: Item ID
el: ID αντικειμένου
