Post API (2.0.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Expires
hr: Ističe
