Post API (2.0.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Data
lv: Dati
