Post API (2.0.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Expires
pl: Wygasa

en: Process queue
pl: Kolejka procesów

en: Queue
pl: Kolejka

en: Item ID
pl: ID elementu
