Post API (2.0.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Expires
ru: Истекает

en: Process queue
ru: Обработать очередь

en: Data
ru: Данные

en: Queue
ru: Очередь

en: Item ID
ru: ID элемента
