Post API (2.0.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས
