Post API (2.0.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Expires
cs: Expiruje

en: Item ID
cs: ID položky
