Post API (2.0.5) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Data
ja: データ

en: Queue
ja: キュー

en: Item ID
ja: 項目ID
