Post API (2.0.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Expires
pt: Expira

en: Data
pt: Dados

en: Queue
pt: Fila

en: Item ID
pt: ID do Item
