Post API (2.0.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Data
ta: தரவு

en: Queue
ta: வரிசை

en: Item ID
ta: பொருள் ID
