Post API (2.0.5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Queue
vi: Hàng đợi
