Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Country
ar: الدولة

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Custom
ar: مخصص

en: Price
ar: السعر

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ar: الدليل %directory لا يمكن الكتابة فيه؛ إذ ليست له الصلاحيات الصحيحة.

en: About
ar: حول

en: Initializing.
ar: التجهيز.

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: Completed @current of @total.
ar: تم @current من @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
ar: تعذر نسخ الملف %file لأن دليل الوجهة %destination غير معد بشكل صحيح.
