Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Country
ca: País

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Price
ca: Preu

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Product type
ca: Tipus de producte

en: Product name
ca: Nom del producte

en: Processing
ca: Processant

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ca: No es pot escriure al directori %directory perquè no té el joc de permisos correcte.

en: About
ca: Detalls

en: Initializing.
ca: Inicialitzant.

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
ca: No es pot copiar el fitxer especificat %file, perquè el directori destí %destination no està correctament configurat.
