Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Country
cy: Gwlad

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Price
cy: Pris

en: Processing
cy: Prosesu

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
cy: Nid yw cyfeiriadur %directory yn ysgrifenadwy, oherwydd does ganddo ddim y gosodiad hawliau cywir.

en: Initializing.
cy: Yn ymgychwyn.

en: An error has occurred.
cy: Mae gwall wedi digwydd.
