Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eu: %directory direktorioan ezin daiteke idatzi baimenak ez baititu egoki ezarriak.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Initializing.
eu: Abiatzen

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.

en: Completed @current of @total.
eu: @total-(e)tik @current osatu dira.
