Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Price
ga: Praghas

en: Phone Number
ga: Fón

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: Completed @current of @total.
ga: @current de @total déanta.
