Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Country
gl: País

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Custom
gl: Personalizado

en: Price
gl: Prezo

en: Product ID
gl: ID do produto

en: Product type
gl: Tipo de produto

en: Processing
gl: Procesando

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
gl: Non se pode escribir no directorio %directory, porque non ten definidos os permisos correctos.

en: About
gl: Información

en: Initializing.
gl: Inicializando.

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: Completed @current of @total.
gl: Completaronse @current de @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
gl: O arquivo %file non pode ser copiado, porque o directorio destino %destination non está configurado correctamente..
