Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Country
jv: Negara

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Custom
jv: Kostum

en: Processing
jv: Lagi proses

en: About
jv: Ngenani

en: Initializing.
jv: Kenalan.

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: Completed @current of @total.
jv: Nglengkapi @current sākā @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
jv: Berkas %file ora bisa disalin, jalaran direktori tujuan %destination ora disetél sing bener.
